1. JAGU – MIDA TEIE TEABEGA TEHA?

Kui ostate midagi meie poest, kogume ostu- ja müügiprotsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress ja e-posti aadress.

Meie saiti sirvides saame automaatselt ka teie arvuti Interneti-protokolli (IP) aadressi, et pakkuda meile teavet, mis aitab meil õppida teie brauserit ja opsüsteemi. E-posti turundus (kui see on asjakohane): teie loal võime saata teile meie saidi e-kirju, uusi tooteid ja teenuseid ning muid värskendusi.

Jätame endale õiguse avaldada ja avaldada suvalist isiklikku teavet või teavet, mille olete andnud teie õiguskaitseasutustele või teistele valitsusametnikele, kuna me peame oma ainsa äranägemise järgi vajalikuks järgida kehtivaid seadusi või ükskõik millise valitsusüksuse või asutuse nõudel .

  1. JAGU – Nõusolek

Kuidas saate minu nõusoleku?

Kui edastate meile tehingu lõpuleviimiseks, krediitkaardi kinnitamiseks, tellimuse esitamiseks, tarne korraldamiseks või ostu tagastamiseks isiklikku teavet, nõustute, et kogume teie isiklikke andmeid ja kasutame seda ainult sel konkreetsel põhjusel.

Kui küsime teie isiklikke andmeid teisese põhjuse tõttu, näiteks turundamise kohta, küsime teilt otse teie avaldatud nõusolekut või anname teile võimaluse öelda ei.

Kuidas oma nõusolekut tagasi võtta?

Kui pärast lubamist muudate meelt, võite igal ajal tagasi võtta oma nõusoleku teiega ühenduse võtmiseks teie teabe jätkuvaks kogumiseks, kasutamiseks või avalikustamiseks, võttes meiega ühendust aadressil https://www.wifixtraboost.ee/votke-uhendust/

  1. JAGU – AVALIKUSTAMINE

Võime avaldada teie isikliku teabe, kui seadused seda nõuavad või kui rikute meie teenusetingimusi.

  1. JAGU – MAKSMINE

Kõik otsemaksete lüüsid järgivad PCI-DSS-i seatud standardeid, mida haldab PCI turvastandardite nõukogu, mis on selliste brändide nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover ühiseks jõupingutuseks. PCI-DSS-i nõuded aitavad tagada meie saidi ja selle teenusepakkujate krediitkaarditeabe turvalist käsitsemist.

  1. JAGU – KOLMANDATE ISIKUTE TEENUSED

Üldiselt koguvad, kasutavad ja avalikustavad meie poolt kasutatud kolmandate osapoolte pakkujad teie andmeid ainult sel määral, mis on vajalik neile osutatavate teenuste osutamiseks.

Teatavatel kolmandate osapoolte teenusepakkujatel, näiteks makseväravatel ja muudel maksetehingute töötlejatel, on aga oma privaatsuseeskirjad teabe osas, mida peame neile ostmisega seotud tehingute jaoks andma.

Nendele pakkujatele soovitame teil lugeda nende privaatsuseeskirju, et mõistaksite, kuidas need pakkujad teie isiklikku teavet käitlevad.

Eriti pidage meeles, et teatud teenuseosutajad võivad asuda või neil võivad olla rajatised, mis asuvad muus jurisdiktsioonis kui teie või meie. Nii et kui otsustate jätkata tehingut, mis hõlmab kolmanda osapoole teenusepakkuja teenuseid, võidakse teie teabe suhtes kohaldada jurisdiktsiooni (de) seadusi, kus see teenusepakkuja või tema rajatised asuvad.

Kui lahkute meie saidilt või olete suunatud mõne muu osapoole veebisaidile või rakendusele, ei reguleeri teid enam see privaatsuspoliitika ega meie veebisaidi teenusetingimused.

Lingid

Kui klõpsate meie saidi linkidel, võivad nad suunata teid meie saidilt eemale. Me ei vastuta teiste saitide privaatsustavade eest ja soovitame teil lugeda nende privaatsusavaldusi.

  1. JAGU – JULGEOLEK

Teie isikliku teabe kaitsmiseks võtame mõistlikke ettevaatusabinõusid ja järgime valdkonna parimaid tavasid, tagamaks, et seda ei eksita vääralt, ei kasutata kuritarvitamisel, sellele ei pääse juurde, ei avaldata, muudeta ega hävitata. Kui edastate meile oma krediitkaarditeabe, krüpteeritakse teave turvalise pistikupesa kihitehnoloogia (SSL) abil ja seda hoitakse koos AES-256 krüptimisega. Ehkki ükski Interneti kaudu edastamise või elektroonilise salvestuse meetod pole 100% turvaline, järgime kõiki PCI-DSS nõudeid ja rakendame täiendavaid üldtunnustatud tööstusstandardeid.

  1. jagu – nõusoleku vanus

Selle saidi abil kinnitate, et olete oma elukohariigis või provintsis vähemalt täisealine või olete oma elukohariigi või -provintsis täisealine ja olete andnud meile oma nõusoleku lubada ükskõik millist teie alaealised ülalpeetavad selle saidi kasutamiseks.

  1. JAGU – SELLE PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED

Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, nii et palun vaata seda sageli läbi. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist veebisaidil. Kui teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid siin selle ajakohastamisest, et oleksite teadlik, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja mis asjaoludel, kui üldse, kasutame ja / või avalikustame seda. Kui meie ettevõte omandatakse või ühendatakse mõne muu ettevõttega, võidakse teie teave üle anda uutele omanikele, et saaksime jätkata teile toodete või teenuste müüki.
KÜSIMUSED JA KONTAKTANDMED

Kui soovite: pääseda juurde, parandada, muuta või kustutada meil olevat isiklikku teavet, registreerige kaebus või soovite lihtsalt lisateavet, võtke meiega ühendust aadressil https://www.wifixtraboost.ee/votke-uhendust/